E-shop / Obaly na jedlo / Obaly na hranolčeky

Obaly na hranolky

Nepremastiteľné papierové vrecká alebo boxy na hranolčeky, 100% kompostovateľné produkty.

Papierové vrecká a boxy na hranolčeky

V našej ponuke nájdete nepremastiteľné papierové vrecká a boxy špeciálne navrhnuté na servírovanie hranolčekov a iných jedál, ktoré môžu obsahovať mastné alebo olejnaté zložky.

Papierového kornúty a boxy na hranolky z našej ponuky využijete aj na ryžu, rezance či, americké alebo opekané zemiaky. Kornúty sa budú hodiť aj na finger food či churros.

Hlavné vlastnosti našich nepremastiteľných papierových vreciek a boxov zahŕňajú:

  • Nepremastiteľný materiál - vrecká, sáčky, kornúty a boxy na hranolčeky sú vyrobené z papieru so špeciálnou úpravou, ktorá zabezpečuje ich nepriepustnosť voči mastným a olejnatým látkam. 
  • 100% kompostovateľné - produkty sú vyrobené z materiálov, ktoré sú úplne kompostovateľné, čo znamená, že po ich použití môžu byť zlikvidované prirodzene a šetrne k životnému prostrediu.

Obaly na hranolky pre fast foody a gastro prevádzky

Hranolky patria, podobne ako pizza a burgre, k jedným z naobľúbenejších pouličných jedál. Preto v našej ponuke nesmú chýbať špeciálne obaly, ktoré zabezpečia ich pohodlnú konzumáciu alebo praktické baleni.

Pokiaľ vlastníte reštauáciu a ponúkate donáškovú službu, využite na zabalenie hranolčekov špeciálne obaly odolné voči presakovaniu. Otvorené kornúty zase využijú stánkari na pouličných akciách ako sú jarmoky a trhy, alebo letné festivaly.

Hranolčeky tiež môžete zabaliť do štýlových obalov s novinovou potlačou, papierového obalu typu vrecko alebo pohár.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra