E-shop / Jednorazový riad

Jednorazový riad

Jednorazový riad nesmie chýbať v žiadnej prevádzke občerstvenia alebo grilovačke. Objavte našu širokú ponuku: tácky, misky, taniere, jednorazové príbory, jednorazové poháre a či slamky.

Jednorazový riad pre gastro prevádzky

Vlastníte stánok s rýchlym občerstevním, chystáte svoju reštauráciu vyslať na letný festival či trh, alebo sa zúčastňujete streetparty? Určite viete, čo je jedna z dôležitých vecí vo výbave prevádzky rýchleho občerstvenia. Ide o kvalitný jednorazový kuchynský riad, príbory a poháre.

Jednorazový riad ako alternatíva k porcelánu a sklu

Jednorazový riad využijete všade tam, kde nie je praktické alebo možné využívať klasický porcelán. Jednorazový riad je vhodný pre teplú aj studenú kuchyňu - naservírujete na ňom hotdogy, pizzu, polievky, ale aj šaláty či pokébowl.

Máme pre vás široký výber jednorazových tanierov, tácok, misiek, príborov, pohárov na studené a teplé nápoje a dokonca aj slamiek

Okrem jednorazového riadu a vyššie uvedených produktov u nás nájdete aj gastro potreby v bio kvalite, obalové materiály a menu boxy.

Jednorazový riad pre domáce party

Nech už organizujete rodinnú večeru v parku, narodeninovú párty alebo firemný event na chate, jednorazové riady, príbory, poháre a ďalšie príslušenstvo vám ušetria čas pri umývaní riadu a umožnia vám plne sa venovať zábave. 

Navyše sú ľahké, takže sa jednoducho zbalíte na každý piknik.

Pri balení nezabudnite na jednorazové poháre či slamky, aby ste si mohli vychutnať aj svoje obľúbené nápoje.

Aké sú výhody jednorazového riadu?

  • Jednorazový riad je ľahký a spratný, vďaka čomu sa s ním ľahko presuniete na gastro akciu, festival či trh.
  • Jednorazové taniere či poháre sú nerozbitné, takže sa nemusíte báť, že okolo vášho stánku príde k zničeniu porcelánového riadu či sklenených pohárov a ohrozeniu zdravia zákazníkov.
  • Keďže je jednorazový, ušetríte si čas a starosť umývaním :-)

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra