E-shop / Pásky a doplnky / Baliace pásky

Baliace pásky

Baliace lepiace pásky v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych rozmeroch, ktoré uplatníte pri balení kartónových krabíc. Pásky sa vyznačujú skvelou priľnavosťou k rôznym druhom povrchov.

Baliace pásky

Baliace pásky sú skvelé pre jednoduché balenie a rýchle krabíc či kartónov, či už sa jedná o domáce použitie, alebo profesionálne použitie v skladoch e-shopov, obchodov apod.

Ponúkame širokú škálu baliacich lepiacich pások, ktoré sú navrhnuté nielen pre profesionálne balenie kartónových krabíc a balíkov. Sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach a rozmeroch, aby sme vyhoveli vašim konkrétnym potrebám a preferenciám.

Vlastnosti a výhody baliacich pások

Baliace lepiace pásky sa vyznačujú vynikajúcou priľnavosťou k rôznym druhom povrchov, vrátane kartónu, papiera a ďalších materiálov. Ich spoľahlivá adhézia zabezpečuje, že balík zostane pevne uzavretý počas celého procesu manipulácie, transportu a skladovania.

Doplnky k baliacim páskam

Okrem toho ponúkame aj špeciálne zalepovače kartónov, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre efektívne zatváranie kartónových krabíc. Zalepovače kartónov sú ľahko ovládateľné a pri väčšom množtve krabíc vďaka nim ušetríte námahu aj čas.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra