Papierové slamky

Papierové slamky v jednofarebnom alebo v dvojfarebnom prevedení. Ideálne pre letnú sezónu do nápojov, limonád a drinkov. Balené po 100 ks.

Papierové slamky pre jednorazové použitie

Široký výber papierových slamiek v rôznych farebných prevedeniach. Sú k dispozícii v jednofarebnom aj v dvojfarebnom dekore, čo vám umožňuje vybrať si tie, ktoré najlepšie zapadnú k téme podujatia.

Tieto slamky sú ideálne pre letnú sezónu, keďže dodávajú osviežujúci a zábavný dotyk do nápojov a drinkov na letných grilovačkách, piknikoch, plážových party alebo rodinných stretnutiach. 

Každé balenie obsahuje 100 kusov slamiek, čo zabezpečuje dostatočné množstvo pre väčšie spoločenské udalosti, gastro prevádzky alebo na skladovanie doma.

Slamky

Slamka nie je len taká obyčajná dekorácia k nápoju. K niektorým - nielen alkoholickým - drinkom je doslova nevyhnutná. Navyše ňou potešíte každého neplnoletého zákazníka pod 120 centimentrov.

Gastro prevádzky s pevnou strechou nad hlavou - kaviarne, reštaurácie, cukrárne a ďalšie, môžu vo svojich priestoroch využívať opakovane použiteľné kovové alebo sklenené slamky. 

V prípade, že vaším podnikom je stánok s rýchlym občerstvením, alebo ste vycestovali na festival či jarmok, jednorazové slamky sa vám zídu viac. Nielen, že sú ľahké a teda sa ľahšie prenášajú, ale sú nerozbitné a nemusíte ich umývať. Papierové slamky spĺňajú všetky hygienické štandardy.

Plast už dávno nie je v móde, preto v našej ponuke nájdete jednorazové papierové slamky, ktoré je možné recyklovať.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra