E-shop / Fólie, papier, rukavice / Zakrývacia fólia

Zakrývacia fólia

HDPE a LDPE zakrývacie plachty (fólie), vhodné na zakrytie podlahy alebo predmetov pri maľovaní vnútorných priestorov.

Zakrývacia fólia

Zakrývacia fólia je neodmysliteľným pomocníkom pri maľovaní vnútorných priestorov, ktorý zabezpečuje ochranu podlahy, nábytku a iných povrchov pred nečistotami a farbami. 

HDPE a LDPE plachty

Naša ponuka zakrývacích fólií zahŕňa fólie vyrobené z HDPE (high-density polyethylene) a LDPE (low-density polyethylene), ktoré sú špeciálne navrhnuté pre tento účel.

HDPE a LDPE sú materiály, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči trhlinám a pretrhnutiu, čo zabezpečuje spoľahlivú ochranu pred náhodnými poškodeniami počas maľovania. Ich flexibilita umožňuje jednoduché pokrytie rôznych povrchov a tvarov, čím sa zabezpečí úplné zakrytie a ochrana pred farbami a inými nečistotami.

Fólie na ochranu nábytku a podlahy pri maľovaní

Zakrývacie fólie sú ľahko manipulovateľné a aplikovateľné, čo zjednodušuje proces pokrývania a odstraňovania po ukončení práce. Ich odolnosť voči pretrhnutiu znižuje riziko poškodenia podlahy alebo nábytku počas manipulácie s fóliou.

Nezáleží na tom, či ste profesionálny maliar alebo sa rozhodujete pre domáce úpravy, zakrývacie fólie vám poskytnú spoľahlivú ochranu a uľahčia proces maľovania. 

Pri maľovaní odporúčame využívať krepové pásky, ktoré sú perfektné pre označovanie línií a upevnňovanie fólií.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra