E-shop / Tašky, vrecká / Papierové tašky

Papierové tašky

Kvalitné a ekologické papierové tašky vyrobené z kraft papiera. Určené pre všetky druhy prevádzok s výdajom tovaru, take-away a donáškové služby.

Pozor!!! Potlač na papierovú tašku s Vaším logom už od 0,06€ za kus!!!

Kategórie

Papierové tašky

Papierové tašky sú náš najviac predávaný sortiment. S našimi dlhoročnými skúsenosťami ponúkame výber, ktorý zaujme najrôznejšie druhy prevádzok. Pomer kvalita/cena je pre nás dôležitá, preto si tašky dávame vyrábať na mieru a prihliadame na to, aby taška zvládla svoju úlohu pomocníka. Ponúkame takisto možnosť vlastnej potlače pre zviditeľnenie svojej značky ešte viac.

Potrebujete tašky pre vašu gastro prevádzku, či už ide o donášku alebo take-away? Využite papierové tašky z našej ponuky. Uplatnenie nájdu pre donáškové služby, fast food reštaurácie, pekárne, cukrárne, predajcov na trhu a rôzne obchody.

Naša ponuka zahŕňa kvalitné papierové tašky v bielej alebo hnedej farbe s množstvom rozmerov. Sú ideálnou ekologickou alternatívou pre obchody, ktoré preferujú papierové tašky pred plastovými. Taška je vyrobená zo 100% celulózy a je ekologicky lepená. Pre všetky naše papierové tašky platí, že materiál je rozložiteľný a certifikovaný pre styk s potravinami.

Pre všetky papierové tašky v našej ponuke platí, že sú vyrobené z kvalitného kraftového papiera a vhodné na odnos nákupu, drobných a veľkých predmetov a iných vecí. V hrúbke papiera od 70g až po 100g.

Papierové tašky s vlastnou potlačou

Chcete mať na taške vytlačené vlastné logo? Aj to vieme zaobstarať! Neváhajte nás kontaktovať s vašou požiadavkou.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra