E-shop / Papier, fólie, rukavice / Potravinová fólia

Potravinová fólia

PE fólia určená na balenie potravín, lepivá a ľahko odvíjateľná, vo veľkospotrebiteľskom návine alebo v malospotrebiteľskom návine. K fólii ponúkame aj orezávačku uľahčujúcu prácu pri viacnásobnom odvíjaní.

PE Potravinová fólia

Kvalitné PE fólie sú určené na balenie potravín. Sú ľahko odvíjateľné, čo vám umožní efektívne a pohodlné manipulovanie s potravinami. Ak hľadáte odolnejšiu fóliu pre balenie iných tovarov, prezrite si našu ponuku stretchových fólií.

Potravinová fólia zaistí čerstvosť zabalených potravín a ochráni ich proti vlhkosti, či baktériami. Vďaka nej vydžia potraviny dlhšie čerstvé..

PE fólia - pre domácnosti aj profesionálne gastro prevádzky

PE fólia je dostupná vo veľkospotrebiteľskom návine pre profesionálne kuchyne a gastronomické prevádzky, ale aj v malospotrebiteľskom návine pre domácnosti. Bez ohľadu na to, či vedenie reštaurácie, kaviarne alebo ste vášnivý kuchár v domácej kuchyni, naša PE fólia vám poskytne spoľahlivú ochranu a zabezpečí čerstvosť vašich jedál.

Aby sme vám ešte viac uľahčili prácu, ponúkame aj orezávačku na fóliu. Táto praktická pomôcka vám umožní jednoducho a presne odmerať požadovanú dĺžku fólie a zabezpečí čistý a presný rez, čím vám ušetrí čas.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra