E-shop / Tašky, vrecká / Papierové vrecká

Papierové vrecká

100% ekologické papierové vrecká bez plastov, využitie na pečivo, v stánkoch rýchleho občerstvenia alebo pri predaji drobných predmetov na rínkoch a jarmokoch. V ponuke takisto vrecká na hranolky, kebap a burger pre reštaurácie a stánky rýchleho občerstvenia.

Kategórie

Papierové sáčky

Ekologické a praktické vrecká na jedlo. Univerzálne papierové sáčky, ktoré sú užitočné predovšetkým pre pekárne, stánky rýchleho občerstvenia, reštaurácie alebo donáškové služby, predajcov na trhoch a rínkoch. Ideálna ekologická varianta, keď nechcete používať plastové sáčiky.  

Papierové vrecká pre pekárenské produkty

Široká ponuka na výber toho správneho vrecka na zabalenie pekárenských výrobkov, bagiet a chleba. Či už sú to croisanty, buchty, moravský koláč, šišky, rožky, sendviče, bagety či pagáče, u nás nájdete to správne papierové vrecko na zabalenie. Vrecká s veľkou šírkou sú vhodné hlavne na zabalenie chleba.

Papierové vrecká pre take-away a fast foody

V našej ponuke nájdete papierové vrecká a obaly ideálne na servírovanie burgerov, kebabu a hranoliek. Pre všetky naše papierové vrecká platí, že materiál je rozložiteľný a certifikovaný pre styk s potravinami.

Vlastnosti papierových vreciek

Papierové vrecká sú univerzálne a ekologické. V poslednej dobe ide o veľmi populárnu alternatívu k plastovým sáčkom. Vyzerajú tiež estetickejšie a môžete na ne aplikovať pečiatku s logom alebo písať obyčajným perom či ceruzkou.

V našej ponuke nájdete papierové vrecká v rôznych variantoch - nech už ide o tvar, veľkosť či farbu.

Oproti plastovým sáčkom ale majú nevýhodu - nie sú vodeodolné, vlhkosť spôsobuje ich pretrhnutie. Nie sú preto vhodné na balenie potravím, ktorým môže vlhkosť uškodiť.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra