E-shop / Tašky, vrecká / Igelitové tašky

Igelitové tašky

Igelitové tašky alebo ľudovo igelitky - klasické LDPE tašky s potlačou alebo bez potlače, z tenšieho alebo hrubého materiálu s vysokou nosnosťou.

Kategórie

Igelitové tašky - igelitky

Igelitové tašky s páskovým uchom sú vyrobené z LDPE plastu. Vďaka tomu sú odolnejšie ako mikroténové tašky z HDPE.

Igelitové tašky sa používajú hlavne na zabalenie potravín, ale aj iného sortimentu, v maloobchodných predajniach. Unesú ťažšie nákupy, preto sú obľúbenou voľbou na viacnásobné použitie.

Ponúkame igelitové tašky s rôznymi druhmi potlače, z hrubších i tenších materiálov a v rôznych veľkostiach, takže si môžete vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Vlastnosti igelitových tašiek

Nesmrteľné igelitky sú odolné voči vode, a mastnotám, majú možnosť opätovného použitia a navyše často slúžia dlhšiu dobu než bežné tašky alebo papierové vrecká.

Je to vďaka odolnému plastu, z ktorého sú vyrobené. Tašky z LDPE fólie sa vyznačujú pružnosťou, pevnosťou v ťahu a vodotesnosťou. Vďaka tomu igelitová taška unesie väčší nákup bez toho, aby sa pretrhla.

Igelitky versus papierové tašky

Aj igelitové tašky sú šetrné k prírode, pokiaľ ich budete používať opakovane. Navyše vydržia dlhšie vďaka materiálu, z ktorého sú vyrobené - nepremočia sa, majú vyššiu nosnosť a pri ich výrobe sa spotrebuje menej vody.

Ak však hľadáte tašky z iných materiálov napríklad aj z estetických dôvodov, pozrite si našu ponuku papierových tašiek a ekologických nákupných tašiek.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra