E-shop / Fólie, papier, rukavice / Hliníková fólia - alobal

Alobal - hliníková fólia

Kvalitný a overený alobal od českého výrobcu SAMA, vo veľkospotrebiteľskom návine alebo v malospotrebiteľskom balení.

V ponuke tiež 3 druhy grilovacieho alobalu a grilovacie tácky.

Hliníková fólia - alobal

Hliníková fólia - alobal je nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne a gastronomických prevádzok. Svojou univerzálnou použiteľnosťou a vlastnosťami nájde svoje uplatnenie v profesionálnom prostredí aj v domácnosti.

Niektoré z vlastností a využití hliníkovej fólie:

  • Uchovávanie potravín: Hliníková fólia je ideálna na uchovávanie potravín. Je odolná voči teplu, vlhkosti a vonkajším vplyvom, preto je skvelá na zabalenie jedál alebo zvyškov potravín.
  • Pečenie a grilovanie: Vďaka svojej odolnosti voči teplu je hliníková fólia skvelou voľbou na pečenie alebo grilovanie potravín. Môže sa použiť na vytvorenie "vrecka" pre pečenie ryby, zeleniny a ďalších jedál, čo zabraňuje vysychaniu a udržuje šťavnatosť.
  • Kreatívne projekty: Okrem kuchyne môžetealobal využiť v rôznych kreatívnych projektoch alebo remeselných aktivitách. Je to flexibilný materiál, ktorý sa dá ľahko tvarovať a modelovať.

Alumíniové fólie v kuchyni

Alumíniová či hliníková fólia - hovorovo alobal - je neoceniteľným pomocníkom najmä pri varení, grilovaní a pečení. Oplatí sa pritom vedieť, že lesklá strana alobalu teplo odráža a matná strana ho prepúšťa.

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra