E-shop / Jednorazový riad / Papierové poháriky

Papierové poháre

Papierové poháre sú vhodné na všetky teplé nápoje - kávu, čaj či horúcu čokoládu.

Papierové poháre na kávu a čaj so sebou

  • Papierové poháre v našej ponuke sú špeciálne určené na jednorazové použitie pre teplé nápoje, ako je káva, horúca čokoláda alebo čaj. 
  • Papierové poháre ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách (hnedé, s potlačou a bez potlače).
  • K papierovým pohárom na kávu môžete zakúpiť prislúchajúce viečko.
  • Uplatnia sa vo všetkých kaviarňach, reštauráciách či stánkoch s rýchlym občerstvením.

Uplatnenie papierových kelímkov v gastre

Jednorazové papierové poháre a kelímky si svoje miesto nájdu vo všetkých gastro prevádzkach a stánkoch s občerstvením. Naservírujete do nich horúcu kávu, čaj či čokoládu. Nezaobíde sa bez nich žiadna kaviareň, cukráreň či reštaurácia.

Môžete si zvoliť medzi rôznymi objemami pohárov - od 110 do 330 ml, ktoré využijete na ristretto, espresso, cappuccino aj caffé latté.

Viečka na poháre na kávu so sebou

Aby sa káva zákazníkom nevyliala, k dispozícii sú plastové viečka na všetky veľkosti papierových pohárov. Tesniace viečka zabránia vyliatiu horúceho nápoja a následnému obareniu sa.

Využite jednorazových pohárov v domácnosti

Jednorazové poháre nájdu svoje uplatnenie aj v domácnosti. Chystáte svojpomocne obrovskú oslavu a nechce sa vám po nej umývať desiatky až stovky pohárov? Alebo nemáte rozpočet na sklenené poháre, ktoré sa navyše môžu rozbiť a poraniť hostí? 

V taktom prípade je riešenie jasné - servírovanie kávy či čaju na pikniku v parku v papierových kelímkoch nikoho neurazí.

Prečo zvoliť papierové poháre?

Planétu máme len jednu a musíme ju chrániť. Aj preto sa postupne upúšťa od nadmerného používania plastu a plastových výrobkov. Alternatívu k plastovým pohárom tvoria práve papierové poháre na kávu. 

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

Viac ako 90 % tovaru skladom 

Kúpa tovaru od priameho dovozcu

Najnižšie ceny v regióne Nitra